Skocz do zawartości
pawelxx99l

Od zera do 1,125,671 odsłon w miesiąc z social media

Rekomendowane odpowiedzi

imageproxy.png

W zeszłym miesiącu postanowiłem spróbować czegoś nowego. Walczyłem ostatnio z wieloma swoimi wielkimi projektami więc zdecydowałem zrobić sobie przerwę i zrobić coś zdecydowanie prostszego. Stworzyłem prosty blog na wordpressie o jednym z moich ulubionych seriali It’s Always Sunny In Philadelphia. Strony na wordpressie są bardzo łatwe do stworzenia a jako, że nowy sezon tego serialu był tuż za rogiem to pomyślałem, że tworzenie contentu dla tego bloga będzie bardzo przyjemne. (Jest mnóstwo popularnych seriali dzięki, którym możecie zarobić, sprawdźcie na torrentach i w sieci, które są na topie i które mają niedługo premierę nowego sezonu! - Ciamciaj).

Jeśli chcesz zobaczyć treść która pozwoli Ci dokończyć pełną konfigurację dołącz do klubu VIP

imageproxy.jpg

Jeśli chcesz zobaczyć treść która pozwoli Ci dokończyć pełną konfigurację dołącz do klubu VIP

Z kilku tylko postów na moich fanpage'ach ten artykuł zgromadził ponad 6900 lajków/udostępnień!

imageproxy (1).png

Niektórzy ludzie udostępniali nawet tatuaże z It’s Always Sunny In Philadelphia które sobie zrobili:

imageproxy (2).png

imageproxy (3).png

Poza linkami do moich podstron na Itsalways.com FPTraffic postował również 3 inne typy contentu jak zdjęcia, filmiki czy linki do innych stron tak aby Fanpage i Twitter nie wydawały się zaspamowane.

[/hide]

Jak więc moje działania przełożyły się na efekt końcowy? Sądzę, że po tytule sami możecie zgadnąć 

Moim celem było milion wyświetleń i przebiłem tę granicę o 125 000.

imageproxy (4).png

Do śledzenia postępów używałem Google Analytics i sporą przyjemnością było patrzenie, jak viralowe posty gromadzą tak olbrzymi ruch!

imageproxy (5).png

imageproxy (6).png

Te statystyki są bardzo interesujące. Moja twitterowa widownia jest bardzo duża. Nie jest jednak tak spora jak ta facebookowa, gdyż facebook zgromadził ponad 88% ludzi którzy weszli na stronę w przeciągu ostatniego miesiąca!

Fanpejdże na pewno NIE są martwe!

A teraz zaróbmy trochę pieniędzy!

Chcecie więcej? Komentujcie i piszcie swoje uwagi! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
banner1